Wszywka Wrocław - cena zabiegu w przychodni Alkomedica

Wszywka alkoholowa Wrocław - cena zabiegu zależy od wybranej opcji wszywki, gdyż przychodnia Alkomedica oferuje swoim pacjentom dwa rodzaje zaszycia alkoholowego: Wszywka oraz Wszywka+. Ilość tabletek w każdej z tych opcji dobierana jest wg masy ciała pacjenta! Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj wszywki i ciesz się trzeźwością przez 12 miesięcy!

ikona tabletek esperalu
Wszywka

750 zł 950 zł

  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleProfesjonalna kwalifikacja
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleImplantacja Disulfiramu zgodnie z masą ciała
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleSzwy nierozpuszczalne
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleDarmowe usunięcie szwów
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleDarmowa kontrola w razie konieczności
Najczęściej wybierane
ikona tabletek esperalu z antybiotykiem
Wszywka+

850 zł1250 zł

  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleProfesjonalna kwalifikacja
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleImplantacja Disulfiramu zgodnie z masą ciała
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleSzwy rozpuszczalne
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleAntybiotyk (i.m.)
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleDarmowa kontrola w razie konieczności

W przypadku gdy pacjent nie skorzysta z naszych usług (np. będzie pod wpływem alkoholu), konsultacja lekarska wynosi 200 zł. Jeżeli w ciągu 7 dni pacjent ponownie umówi się na wizytę, cena za zabieg wszycia Esperalu zostanie obniżona o 100 zł.

Lek Disulfiram, który jest implantowany przez naszych lekarzy zamawiamy bezpośrednio od producenta. Świadczymy swoje usługi na terenie Wrocławia w nowoczesnym, sterylnym gabinecie Alkomedica. Przyjmujemy pacjentów z całego kraju, ponieważ nasza kadra medyczna to wyszkolony personel z wieloletnim doświadczeniem.

Esperal Wrocław - tanio, skutecznie, bezboleśnie i w 100% anonimowo! Wszystko to znajdziesz w prywatnej przychodni leczenia choroby alkoholowej - Alkomedica. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas już dzisiaj i umów się na konsultację do lekarza specjalisty. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj zabiegu, przygotować się do wizyty oraz wrócić do normalności za pomocą farmakologicznej metody leczenia, jaką jest wszywka alkoholowa Wrocław!

Terapia uzależnień (Wrocław) w przychodni Alkomedica polega na zaszyciu alkoholowym. Wszywamy tylko oryginalny lek Disulfiram WZF, dobierając odpowiednią ilość tabletek do masy ciała pacjenta. Przed implantacją tabletek dla alkoholika lekarz przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, poznając jego historię chorób, obecny stan zdrowia oraz możliwe przeciwwskazania do wszywki antyalkoholowej. Następnie chirurg podaje znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg wszycia Esperalu jest bezpieczny i bezbolesny.

Lekarz trzyma tabletki esperalu w dłoni