Jakie korzyści będę miał wybierając Alkomedica?

Wszywka alkoholowa Esperal to mikrochirurgiczny zabieg lekarski, który polega na podpowięziowej implantacji preparatu Disulfiram. Zabieg zaszycia alkoholowego, który powinien zostać wykonany w sterylnych warunkach, jest skuteczną metodą leczenia choroby alkoholowej. Gabinet Alkomedica powstał z myślą o bezpiecznej terapii uzależnień, która cieszy się pozytywną opinią tysięcy ozdrowieńców i długoletnich abstynentów.

Grafika przedstawiająca lekarza, który podaje rękę pacjentowi, dookoła czerwone medyczne ikonki

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami

Zapisz się do naszego newslettera i/lub zaobserwuj nasz profil na social mediach (Instagram, Facebook, Linkedin). Dzięki temu jako pierwszy będziesz informowany o wszystkich najnowszych promocjach, aktualnościach oraz obniżce cen!

Grafika lekarki w telefonie, dookoła inni pacjenci połączeni linią, która tworzy okrąg

Esperal cena - jak zapłacić mniej?

Wszywka alkoholowa Esperal - PROMOCJA! To jest rozwiązanie, które proponuje Alkomedica! Zdecyduj się na leczenie, wybierz naszą przychodnię, skorzystaj z promocji i zapłać za zabieg wszycia Esperalu zdecydowanie mniej niż w każdym innym gabinecie! Gwarantujemy odpowiednią ilość leku Disulfiram, indywidualne podejście do każdej osoby, anonimowe leczenie i atrakcyjne ceny!

Wszywka alkoholowa - czy zabieg jest refundowany?

Obecnie w Polsce z wszycia Esperalu można skorzystać jedynie prywatnie w ośrodku leczenia uzależnień lub specjalistycznym gabinecie lekarskim. Zabieg implantacji leku dla alkoholików nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a ceny zaszycia zaczynają się już od 499 zł.

Zadzwoń na naszą infolinię i zgłoś chęć skorzystania z zabiegu wszywka alkoholowa w promocyjnej cenie. Nasze konsultantki zaproponują dla Ciebie najbliższy termin wizyty, odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią szczegóły promocji - Esperal.