Alkomedica - profil działalności

Wszywamy tabletki na alkoholizm Disulfiram (Esperal) całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie. Nasi pacjenci mogą liczyć na 100% dyskrecję. Celem przychodni Alkomedica jest niesienie pomocy dla jak największej ilości osób dotkniętych chorobą alkoholową.

Dlaczego warto wybrać ośrodek leczenia alkoholizmu Wrocław Alkomedica:

  • wysoki poziom świadczonych usług;
  • profesjonalne podejście do pacjentów;
  • nieustanna chęć pomagania osobom, borykającym się z problemem alkoholowym;
  • pozytywna opinia pacjentów;
  • wieloletnie doświadczenie chirurgów, znanych na terenie miasta Wrocław i okolic.

Wyjście z nałogu to bardzo ważny etap w życiu osoby uzależnionej od alkoholu. W procesie terapii chodzi przede wszystkim o samopoczucie oraz zdrowie pacjenta. Dlatego tak ważny jest wybór specjalisty, któremu możemy zaufać i powierzyć opiekę nad procesem leczenia. W gabinecie medycznym Alkomedica współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, lekarzami oraz konsultantami, którzy codziennie walczą o zdrowie naszych podopiecznych.

Leczenie choroby alkoholowej to nie tylko implantacja leku Esperal za pomocą wszywki alkoholowej, ale też wielka odpowiedzialność w procesie terapii. Jeżeli chcesz, żeby leczenie alkoholizmu przebiegło szybko, sprawnie i skutecznie - zaufaj naszym lekarzom i zgłoś się na zabieg do prywatnej przychodni specjalistycznej Alkomedica!

Skontaktuj się z nami
doktor pokazujący pacjentowi wolne terminy na zabieg implantacji disulfiramu

Zobacz jak wygląda Gabinet Alkomedica we Wrocławiu

Gabinet lekarski Alkomedica we Wrocławiu to miejsce, w którym bezpieczeństwo pacjentów jest naszym priorytetem. W naszym nowoczesnym gabinecie dbamy o zachowanie najwyższych standardów środków ostrożności, zapewniając pacjentom komfort i pewność, że ich zdrowie jest w dobrych rękach. Dodatkowo, nasza przychodnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, co umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy! Znajdziesz nas tutaj: Al. Gen. Hallera 9/6, Wrocław

Kozetka do wykonywania zabiegu, stół z narzędziami oraz płyny dezynfekujące
Blat z medycznymi narzędziami oraz płynami do dezynfekcji
Po prawej kozetka, po lewej białe biurko z czarnymi krzesłami
Wejście do budynku, po lewej betonowe schody, po prawej zielone drzewa

Sprawdź opinię pacjentów przychodni Alkomedica ★ ★ ★ ★ ★

Opinie naszych pacjentów są dla nas niezwykle cenne. Pozytywne opinie motywują i napędzają do działania cały zespół przychodni. Każdy pozostawiony komentarz na temat świadczonych przez nas usług pomaga nam się rozwijać, jeszcze bardziej ulepszać jakość pracy oraz kompetentność personelu. Nieustannie rozwijamy się w swojej branży szukając nowych rozwiązań i zapewniając jeszcze większy komfort każdej osobie, która zgłasza się do nas z prośbą o pomoc i wsparcie.

Najbardziej zależy nam na zdrowiu pacjentów, a również na tym, żeby każda osoba wychodziła z gabinetu Alkomedica usatysfakcjonowana i uśmiechnięta. Dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było! Alkomedica - opinie pacjentów - kliknij w przycisk i sprawdź, jak ocenili nas mieszkańcy Wrocławia i okolic!

Podziel się z nami swoją opinią ★ ★ ★ ★ ★

Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli znajdą Państwo czas, żeby podzielić się swoją opinią na temat wizyty w gabinecie Alkomedica. Wiedza oraz świadomość na temat jakości naszych usług jest bardzo ważna i zdecydowanie pomaga nam w rozwoju.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących działania wszywki alkoholowej, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową, gdyż szybciej ustalimy powód problemu oraz zaproponujemy skuteczne rozwiązanie.

Wystaw opinie
★ ★ ★ ★ ★