Alkomedica - profil działalności

Wszywamy tabletki na alkoholizm Disulfiram (Esperal) całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie. Nasi pacjenci mogą liczyć na 100% dyskrecję. Celem przychodni Alkomedica jest niesienie pomocy dla jak największej ilości osób dotkniętych chorobą alkoholową.

Dlaczego warto wybrać ośrodek leczenia alkoholizmu Wrocław Alkomedica:

  • najwyższy poziom świadczonych usług;
  • profesjonalne podejście do pacjentów;
  • nieustanna chęć pomagania osobom, borykającym się z problemem alkoholowym;
  • pozytywna opinia pacjentów;
  • wieloletnie doświadczenie chirurgów, znanych na terenie miasta Wrocław i okolic.

Wyjście z nałogu to bardzo ważny etap w życiu osoby uzależnionej od alkoholu. W procesie terapii chodzi przede wszystkim o samopoczucie oraz zdrowie pacjenta. Dlatego tak ważny jest wybór specjalisty, któremu możemy zaufać i powierzyć opiekę nad procesem leczenia. W centrum medycznym Alkomedica współpracujemy z najlepszymi specjalistami, lekarzami oraz konsultantami, którzy codziennie walczą o zdrowie naszych podopiecznych.

Leczenie choroby alkoholowej to nie tylko implantacja leku Esperal za pomocą wszywki alkoholowej, ale też wielka odpowiedzialność w procesie terapii. Jeżeli chcesz, żeby leczenie alkoholizmu przebiegło szybko, sprawnie i skutecznie - zaufaj naszym lekarzom i zgłoś się na zabieg do prywatnej przychodni specjalistycznej Alkomedica!

Skontaktuj się z nami
doktor pokazujący pacjentowi wolne terminy na zabieg implantacji disulfiramu
Nasz zespół:
awatar lekarza Pawła Hackemera

Lekarz

Paweł Hackemer

?

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Aktualnie w trakcie specjalizacji z urologii, która odbywa się w USK we Wrocławiu. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu urologii. Spełnia się jako lekarz pracując zarówno w poradni, jak i przy stole operacyjnym. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w leczeniu choroby alkoholowej za pomocą wszycia Esperalu.

awatar menadżerki Anny Zięby

Menedżer

Anna Zięba

?

Studiowała w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra zarządzania zasobami ludzkimi w środowisku międzynarodowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze klienta zapewnia odpowiednią opiekę, dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, już od pierwszych słów rozmowy.

awatar lekarza Macieja Beldy

Lekarz

Maciej Belda

?

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na wydziale lekarskim. Szkolenie specjalistyczne z zakresu chirurgii onkologicznej odbywał w DCO we Wrocławiu. Jest uczestnikiem wielu konferencji naukowych, krajowych oraz zagranicznych. Od lat z powodzeniem zajmuje się również leczeniem osób uzależnionych od alkoholu. Posiada 7-letnie doświadczenie w wynowywaniu zabiegu wszywki alkoholowej.