Alkomedica - profil działalności

Wszywamy tabletki na alkoholizm Disulfiram (Esperal) całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie. Nasi pacjenci mogą liczyć na 100% dyskrecję. Celem przychodni Alkomedica jest niesienie pomocy dla jak największej ilości osób dotkniętych chorobą alkoholową.

Dlaczego warto wybrać ośrodek leczenia alkoholizmu Wrocław Alkomedica:

  • wysoki poziom świadczonych usług;
  • profesjonalne podejście do pacjentów;
  • nieustanna chęć pomagania osobom, borykającym się z problemem alkoholowym;
  • pozytywna opinia pacjentów;
  • wieloletnie doświadczenie chirurgów, znanych na terenie miasta Wrocław i okolic.

Wyjście z nałogu to bardzo ważny etap w życiu osoby uzależnionej od alkoholu. W procesie terapii chodzi przede wszystkim o samopoczucie oraz zdrowie pacjenta. Dlatego tak ważny jest wybór specjalisty, któremu możemy zaufać i powierzyć opiekę nad procesem leczenia. W centrum medycznym Alkomedica współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, lekarzami oraz konsultantami, którzy codziennie walczą o zdrowie naszych podopiecznych.

Leczenie choroby alkoholowej to nie tylko implantacja leku Esperal za pomocą wszywki alkoholowej, ale też wielka odpowiedzialność w procesie terapii. Jeżeli chcesz, żeby leczenie alkoholizmu przebiegło szybko, sprawnie i skutecznie - zaufaj naszym lekarzom i zgłoś się na zabieg do prywatnej przychodni specjalistycznej Alkomedica!

Skontaktuj się z nami
doktor pokazujący pacjentowi wolne terminy na zabieg implantacji disulfiramu