Grafika przedstawiająca uśmiechniętego kierowcę w samochodzie, podnoszącego kciuk do góry

Promocja dla firm

Pracownik z problemem alkoholowym? Wiadomo, że nikt nie chce stracić dobrego specjalisty. Choroba alkoholowa niestety może dotknąć każdego. Nie jest to powód do zwolnienia osoby zatrudnionej. Spróbuj mu pomóc i zapewnić nie tylko pracę, ale nawet uratować życie! Nie wiesz jak to zrobić?

My możemy Ci w tym pomóc! Zabieg wszycia Esperalu wspomaga leczenie uzależnienia od alkoholu i pomaga w utrzymaniu abstynencji w okresie 8 - 12 miesięcy. W ciągu roku pacjent odzwyczaja się od sporadycznego spożywania napojów procentowych i wraca do normalności oraz wykonywania swoich codziennych obowiązków, również w pracy.

Zaufaj nam! W Alkomedice Twój pracownik trafi w ręce doświadczonych lekarzy specjalistów, od wielu lat zajmujących się leczeniem choroby alkoholowej za pomocą implantacji wszywki alkoholowej.

Promocja - wszywka alkoholowa Esperal:

  • Przyprowadź do nas swojego pracownika i zapłać 400 zł mniej! Zamiast 1100 zł cena zabiegu wynosi jedynie 750 zł!
  • Jeżeli przyprowadzisz 2 pracowników lub więcej, to wtedy cena za jednego pacjenta będzie wynosić 650 zł!

Jest to zabieg Wszywka Alkoholowa Plus z rozpuszczalnymi szwami i antybiotykiem - bezpieczna i w 100% skuteczna!

Ze względu na to, że wszycie Esperalu jest zabiegiem szybkim, bezbolesnym i małoinwazyjnym, to od razu po wizycie pracownik może wracać do pracy, prowadzić samochód oraz pracować w pełnym wymiarze godzin.

Promocja obowiązuje we wszystkich oddziałach przychodni Alkomedica na terenie kraju. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest posiadanie firmy i zgłoszenie tego faktu w trakcie rejestracji pacjenta. Następnie podczas wizyty wystarczy podać dane firmy wymagane do wystawienia faktury VAT. I to wszystko!

Podsumowując, jeśli jesteś szefem i masz pracowników, którym chciałbyś pomóc, to zadzwoń pod nr +48 512 515 222 i zarezerwuj wygodny dla siebie i swoich pracowników termin wizyty. Podczas rozmowy z naszymi konsultantami dowiesz się więcej szczegółów dotyczących promocji, procesu leczenia oraz przygotowania się do zabiegu.