Grafika mapy i niebieskiego koła, w którym widnieje informacja o nowym adresie przy alei Hallera 9/6
ikonka doktoraAlkomedica ikonka kalendarza18.09.2022

Szanowni Państwo, Pacjenci przychodni Alkomedica oraz czytelnicy naszego bloga, chcemy Was poinformować o ważnych zmianach, które nastąpiły w funkcjonowaniu naszej przychodni leczenia alkoholizmu. A dokładnie o zmianie adresu jednego z naszych gabinetów w mieście Wrocław.

Przenosimy się z Bielan Wrocławskich do niemniej dogodnej lokalizacji - Aleja Hallera 9/6, 53-319 Wrocław.

Nowy adres przychodni Alkomedica - Hallera 9/6, Wrocław

Zmiana adresu spowodowana jest większym zainteresowaniem zabiegów wszycia Esperalu we Wrocławiu, niż na obrzeżach miasta oraz jeszcze bardziej komfortowym gabinetem, w którym przyjmujemy naszych pacjentów i przeprowadzamy bezpieczne zabiegi implantacji preparatu Disulfiram (Esperal) we Wrocławiu.

W nowym gabinecie, który mieści się przy alei Hallera 9/4 przygotowaliśmy dla Państwa przestrzenną poczekalnię z krzesłami, pomieszczenie socjalnie, gdzie każdy może skorzystać z toalety lub napić się wody oraz sterylny gabinet zabiegowy, w którym życie każdego naszego pacjenta zaczyna się zmieniać na lepsze.

Jak nas znajdziesz? Instrukcja dojazdu

Gabinet znajduje się przy skrzyżowaniu alei Hallera z ul. Powstańców Śląskich. Wejście od ulicy, obok kiosku, schodami w górę, 1 piętro. Dla ułatwienia znalezienia gabinetu przygotowaliśmy dla Państwa oznaczenia, dzięki którym każda osoba łatwo i szybko odnajdzie naszą przychodnię.

Możesz dojechać do nas komunikacją miejską, zarówno autobusem, jak i tramwajem z każdego zakątka Wrocławia. Wystarczy, że sprawdzisz dojazd z punktu A do przystanku Hallera za pomocą aplikacji jakdojade.pl lub na mapie Google.

Jeśli wybierasz się do nas autem, zaparkować możesz w bocznej ul. Krakusa.

Sprawdź dojazd na mapie google

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące dojazdu lub znalezienia gabinetu Alkomedica we Wrocławiu, skontaktuj się z naszymi konsultantami drogą telefoniczną. Udzielimy wszelkiej możliwej pomocy, żeby każdy mógł trafić na wizytę w przychodni Alkomedica punktualnie i bezproblemowo.

Wszywka alkoholowa Wrocław w przychodni Alkomedica

Już od końca września - początku października 2022 roku wszystkie zabiegi, konsultacje oraz wizyty kontrolne będą się odbywały pod nowym adresem. Więcej informacji uzyskasz pod telefonem +48 512 515 222. Zapisać się na wizytę możesz również drogą mailową kontakt@alkomedica.pl lub przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.

Jak działa Disulfiram (Esperal) i czy wszywka alkoholowa leczy alkoholizm dowiesz się na naszym blogu.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do skorzystania z naszych usług w gabinecie Alkomedica Wrocław - Al. Gen. J. Hallera 9/6.